LEDEN

6.1. 19:00 Srdcový král Divadlo Kalich
7.1. 14:30 Srdcový král Divadlo Kalich
7.1. 19:00 Srdcový král Divadlo Kalich
13.1. 19:00 Srdcový král Divadlo Kalich
14.1. 19:00 Barrandovský swing Žižkovské divadlo
17.1. 19:00 Splašené nůžky Náchod
22.1. 13:30 Mauglí Divadlo Kalich
24.1. 19:00 Drž mě pevně Divadlo ABC

ÚNOR

4.2. 14:30 Osmý světadíl Divadlo Kalich
4.2. 19:00 Osmý světadíl Divadlo Kalich
6.2. 19:00 Drž mě pevně Divadlo ABC
9.2. 18:00 Sibyla – Baltor Divadlo Hybernia
10.2. 18:00 Sibyla – Baltor Divadlo Hybernia
11.2. 19:00 Atlantida – Milan Divadlo Kalich
15.2. 19:00 Sibyla – Baltor Expo Aréna Bratislava
16.2. 19:00 Srdcový král Divadlo Kalich
17.2. 19:00 Srdcový král Divadlo Kalich
18.2. 14:30 Srdcový král Divadlo Kalich
18.2. 19:00 Srdcový král Divadlo Kalich
23.2. 19:00 Splašené nůžky Prachatice
24.2. 19:00 Tajemství – Jan Divadlo Kalich
25.2. 19:00 Edith, vrabčák z předměstí ND Brno
26.2. 19:00 Edith, vrabčák z předměstí ND Brno

BŘEZEN

3.3. 19:00 Pomáda Divadlo Kalich
4.3. 14:30 Pomáda Divadlo Kalich
5.3. 13:30 Pomáda Divadlo Kalich
6.3. 19:00 Splašené nůžky Zlín
10.3. 18:00 Sibyla – Šalamoun Divadlo Hybernia
12.3. 19:00 Edith, vrabčák z předměstí ND Brno
18.3. 10:30 Ferda Mravenec Divadlo Hybernia
18.3. 14:30 Ferda Mravenec Divadlo Hybernia
19.3. 19:00 Edith, vrabčák z předměstí ND Brno

DUBEN

3.4. 19:00 Splašené nůžky Divadlo Kalich
7.4. 19:00 Atlantida – Milan Divadlo Kalich
8.4. 14:30 Atlantida – Andrej Divadlo Kalich
8.4. 19:00 Atlantida – Andrej Divadlo Kalich
15.4. 10:30 Ferda Mravenec Divadlo Hybernia
15.4. 14:30 Ferda Mravenec Divadlo Hybernia
16.4. 13:30 Mauglí Divadlo Kalich
20.4. 18:00 Sibyla – Baltor Divadlo Hybernia
22.4. 14:30 Pomáda Divadlo Kalich
22.4. 19:00 Pomáda Divadlo Kalich
23.4. 13:30 Pomáda Divadlo Kalich
29.4. 14:30 Srdcový král Divadlo Kalich
29.4. 19:00 Srdcový král Divadlo Kalich
30.4. 13:30 Srdcový král Divadlo Kalich

KVĚTEN

6.5. 14:30 Osmý světadíl Divadlo Kalich
6.5. 19:00 Osmý světadíl Divadlo Kalich
12.5. 19:00 Tajemství – Martin Divadlo Kalich
13.5. 14:30 Tajemství – Martin Divadlo Kalich
13.5. 19:00 Tajemství – Martin Divadlo Kalich
14.5. 13:30 Mauglí Divadlo Kalich
26.5. 18:00 Sibyla – Baltor Divadlo Hybernia
27.5. 14:00 Sibyla – Baltor Divadlo Hybernia
27.5. 18:00 Sibyla – Baltor Divadlo Hybernia
28.5. 13:30 Srdcový král Divadlo Kalich

ČERVEN

2.6. 19:00 Atlantida – Andrej Divadlo Kalich
9.6. 18:00 Sibyla – Šalamoun Divadlo Hybernia   (ZRUŠENO)
10.6. 14:00 Sibyla – Baltor Divadlo Hybernia 
10.6. 18:00 Sibyla – Baltor Divadlo Hybernia
11.6. 13:30 Pomáda Divadlo Kalich
16.6. 19:00 Srdcový král Divadlo Kalich
17.6. 14:30 Srdcový král Divadlo Kalich
17.6. 19:00 Srdcový král Divadlo Kalich
18.6. 10:30 Ferda Mravenec Divadlo Hybernia
23.6. 20:00 Tajemství Loket
24.6. 20:00 Tajemství Loket