Jméno *
 E-mail
 Web
 zpráva *
* Povinná položka

Antispamová kontrola
Opište prosím kombinaci číslic a písmen přesně podle obrázku
captcha

(932)
>
(932) Renáta

Hezký den, chtěla jsem se zeptat, jestli budete hrát Erika v sobotu 16. září od 14:30 hod v Osmém světadílu. Představení se nám moc líbilo a uvažujeme, že tento muzikál opět navštívíme :-)

(931) Milena
St, 26 duben 2017 15:53

Dobré odpoledne :-) ...nebo spíš :-(
Teď mi volali kvůli lístkům na Sibylu,že představení 9.6. je zrušené. Byl to jediný termín, kdy jste hrál Šalamouna. Nevíte náhodou, jestli nebude v termínech nějaká změna a nebudete do konce sezony právě ještě jako Šalamoun?
Přeji Vám pěkný den...a doufám,už Vám je lépe :-)

Dobrý den, ano, představení je bohužel zrušené a náhradní termín, kdy by Zbyněk hrál Šalamouna do konce sezóny také není... Hezký den, Admin(930) tereza

Ahoj Zbyňku, budeš zase na podzim hrát v Mušketýrech?
Děkuji za odpověď.
Terka

Ahoj Terko, Zbyněk se v Mušketýrech objeví s největší pravděpodobností jako Rochefort :-). Admin(929) Jana

Dobrý den, Zbyňku,
doufám, že už jste zase fit, protože už kromě divadla chystáte i společný koncert, a tak mám k Vám jednu otázku: Neplánujete v blízké době nějaký náhradní termín za to zrušené hudební setkání? My jsme se ani nestihli přihlásit a moc nás to mrzí. Předem děkuji za odpověď a přeji Vám krásné jaro a hodně zdraví. 
Jana

Milá Jano, bohužel zatím náhradní termín hudebního setkání neplánujeme, protože utáhnout samostaně celý koncert je velmi náročné vzhledem k přetrvávajícím zdravotním problémům. Společný koncert, o kterém mluvíte, byla ojedinělá akce, kde Zbyněk zazpívál pár vybraných písniček. :-) Admin(928) Jarmila
email

Milý Zbyňku, včerejší představení Edith Piaf bylo úžasný! Dojmy ještě teď vstřebávám, byl to krásný zážitek. Jsem moc ráda, že mě bysteračky vzali s sebou:).
Přeji Vám pevné zdraví a mnoho úspěchů a všichni se těšíme na Vaši další návštěvu Brna.
Jarmila

Milá Jarmilo, jsme moc rádi, že se Vám představení líbilo :-) Admin(927) Janka

Prepáčtě, ešte mám jednu otázku čo sa týka Tajemství na Loktu, či neviete, v akej roli tam budete hrať. Ako Martin ste dokonalý, páčite sa mi viac ako Jan, tak premýšlame o letnej ceste, keby ste hral Martina.
Janka

Bohužel obsazení Tajemství na Lokti ještě není rozdělené. Admin(926) Janks

Srdečne pozdravujem a rada by som sa spýtala, či naozaj budete vystupovať v Bratislave v Sibyle 15.2., lebo ten istý termín mà na svojom facebooke aj Streno. Aj keď s otazníkom. Rada by som Vàs v tejto roli pozrela. Ďakujem pekne vopred za Vašu odpoveď a majte sa krásne.
Janka

Dobrý večer, Janka :-) Kvůli přetrvávajícím zdravotním problémům Zbyňka v Bratislavě bohužel neuvidíte. Admin(925) Aňa

Dobrý den, Zbyňku, můžete mi, prosím, prozradit, jestli se v představení Edith v Brně stále alternuje Radka Fišarová se Zdenkou Trvalcovou, popřípadě, která z nich má s Vámi hrát 25. února? Předem mnohokrát děkuji za odpověď a přeji Vám úspěšný celý letošní rok. :-)

Milá Aňo, v Brně už hrají Zbyněk i Radka Fišarová bez alternace. I Vám úspěšný rok. Admin(924) Klára

Ahoj Zbyňďo, srdečně tě všechny zdravíme a doufáme, že už jsi zdravÿ a jen tak něco tě neporazí. Posíláme hodně energie a nadšení ke zkoušení muzikálu a na koncert, kde ale nebudeme, tak snad příště. :-)
Klára, Barča a Jana

(923) Monika

Milý Zbyňku,
chci Vám jen napsat, že Vás máme rádi pro Vaši milou povahu,věčný úsměv ve tváři a dobrou náladu a také pro to, co jste dokázal mezi muzikálovými umělci, kde jste tím nejlepším a nejvšestrannějším hercem, zpěvákem a tanečníkem. Moc jste se nám líbil jako D´Artagnan, Peyrac nebo teď jako Šalamoun, ale i v jiných rolích. Těšíme se na setkání s Vámi a už teď přemýšlíme, co tam asi tak všechno budete zpívat. Nevím, jestli už máte podobu koncertu nějak danou do kupy, proto mám ještě takový nápad. Jestli třeba neuvažujete o nějakém hostu, jako třeba zpěvačce, která by s Vámi mohla zazpívat nějaké duety? (Jen ne, prosím, znovu Lindu). Moc se na Vás těšíme a přejeme Vám do té doby hodně zdraví, pohody v práci i doma a příjemné zkoušení v divadle.
Monča


(922) Milena

Michale,
omlouvám se Zbyňku, že reaguji, ale prostě musím. Vím že to tu není žádný ovocný trh, na druhou stranu je to názor, na který mám právo, stejně tak, jako Vy mě smazat. :)
Michale, nevím co kde jedna paní povídala, ale i kdyby se v některém divadle Zbyněk rozkmotřil, je to jen jeho věc. Pokud ho někdo tlačil do toho, aby jezdil volební kampaň, tak za sebe Zbyňkovi 1000x díky, že to neudělal. Nejspíš jste ještě mladý kluk, kterému nevadí si nechat kydat od jiných na hlavu. Na to, že si to nemusíte, nebo nechcete, nechat líbit přijdete časem. Nebyli jsme jiní, ale jak se nám pověsí na krk čtyřicítka, tak si člověk ty priority v hlavě opravdu srovná. 
Na soukromém FB jsem si Zbyňka chtěla přidat taky. Samozřejmě bez úspěchu, nicméně se z toho hroutit rozhodně nebudu, protože jeho soukromí je opravdu jenom jeho a on sám si rozhoduje....stejně jako vy, koho si tam pustí, a koho nikoliv. Mám kamaráda v divadle, taktéž mladého, hezkého chlapa a donekonečna jsme řešili nadávky, urážky nebo obtěžování, či naléhání žen. Nastavili jsme ho pouze pro přátele a má klid. 
Akci Zvířecí záchranku komentovat nemohu, neboť jsme bohužel nemohly. Nicméně mohu komentovat třeba poslední hudební setkání, které bylo úžasné. Zbyněk po něm byl velice milý, ochotný, podepsal nám kde co. Došlo na muzikály, tak se ptal, na čem jsme byly a doporučil, co by stálo za to ještě vidět. Nechtěla jsem uveřejnit společné foto na FB a on mi vyšel vstříc, atd... K focení po muzikálech se vyjádřit též můžu, ale jen bych se opakovala. Nikdy nám neřekl NE, a kdykoliv ochotně a s úsměvem vyhověl.
Pak mě zaujalo vaše: "...protože máte rád zvířata, dokonce víc než lidi (!)" To je výčitka? Někdy člověk zažije obrovské zklamání, ztrátu, zradu nebo jinou bolest a z toho vám ta němá tvář pomůže kolikrát lépe, než kdokoliv jiný. Ale tohle většinou pochopí ti, kteří si v životě něčím prošli.
Role... To mě pobavilo a vyjádřím se pouze k rodinnému muzikálu Ferda Mravenec. Včera jsme si byly koupit lístky na 18.3.. Bude mi 42 let a představte si, že mám pohádky a muzikály strašně ráda, takže beru dceru, synovce a razíme se na Zbynďu, coby brouka Pytlíka podívat. Koupily jsme si na pokladně rovnou CD a už se nemůžeme dočkat. Podle písniček to bude určitě pecka. Takže pokud je Zbyněk "divný", že v jeho letech hraje v muzikálu pro děti, tak já jsem nejspíš... Nevím, nenapadá mě, jak byste mě nazval, ale věřte mi, že mi to je úplně jedno. 
Michale co takhle ty muzikály úplně zrušit? Já bych to zrušila!... V Horečce Vám neseděl, zrušme muzikály pro rodiny, přesuňme se třeba do hospod nebo k počítačům. Pytlík se vám nelíbí - zrušit, děti ať sedí u stříleček na počítači. A vůbec, seďme všichni doma na prdeli a unuďme se. 
Jupí, budu mít sice plnou peněženku, ale prázdné srdce... Víc k tomu nemám, ani nechci. 

Omlouvám se Zbyňku, ale prostě jsem musela. Vám ale strašně moc děkuji, za to co děláte. Vaše role jsou všechny pěkné, písničky ze setkání úžasné a od srdce. Je nám jedno co na setkání zazní, hlavně že budete zpívat to, co máte rád Vy. Koukala jsem na termíny a do konce sezony asi 5x trefa, super :-)

Mějte se fajn,
Milena :)

(921) AK

Pro info:
Z důvodů, které zde není třeba vysvětlovat, jsem před koncem roku stáhla z YouTube 4 písně, o nichž se zřejmě mluví níže, a po krátkém čase je znovu nahrála. Tím ale došlo na webu v propojené sekci k jejich zmizení (není to tedy zásahem Zbyňka). Případné znovupropojení s webem je možné, admin má nové adresy k dispozici. Zájemci o přímý poslech a zhlédnutí videa z YouTube si je mohou spustit po zadání jména interpreta a názvu písně: Zbyněk Fric - Až, Možná jsi lhář, Představy, S tebou stále zůstávám.
Děkuji za pochopení a omlouvám se za menší komplikace. :-) Alena Kaclová(920) Michal

Noo, pěkně jste mi to nandal Zbyňku. :-) Souhlasím jen s jednou věcí, že není správný se skrývat pod anonym, ale to je i váš admin. Moje jméno je opravdu Michal, příjmení nechám v utajení, za to se omlouvám, ale asi by vám nic neřeklo, mám radši přezdívku. Vy jste frajer, že jste se k mým názorům i přes nedostatek času a jiný priority vyjádřil. Nechci vstupovat do polemiky, napsal jste to jako pravá celebrita a já vám tleskám. :-) Hodně úspěchů. :-)

(919) Zbyněk Fric

Milý Michale,
původně jsem neměl v úmyslu na Váš vzkaz vůbec reagovat, ale jelikož mě tam neprávem obviňujete např. ze lži, musím bránit svou čest.
Důvod, proč neodpovídám na vzkazy osobně je, že mám nyní ve svém životě jiné priority. Samozřejmě vím, že fanoušky potřebuji. Ovšem já chci mít fanoušky, kteří ocení, co dělám na jevišti a třeba, pokud se jim to nelíbí, tak i zkritizují. Ne fanoušky, kteří jsou jimi jen z důvodu, že jim osobně odpovídám. Vzkazy jsou tu z toho důvodu, pokud má někdo potřebu mi něco vzkázat, tak aby měl tu možnost. To, že na ně dostanou odpověď (a je jedno jestli ode mě či admina) je nadstavba. Ne povinnost!!! Nechci se fanouškům podbízet, kvůli tomu divadlo nedělám. Nikdo mě nemůže nařknout z toho, že si svých fanoušků nevážím. Komukoliv, kdo požádal o fotografování o přestávce nebo na konci představení se snažím vyhovět, je-li to v mé moci.
Setkání s fanoušky spojené s mým vystoupením také dělám jako poděkování za jejich přízeň. Není to pro mě kšeft... Dokonce jsem některé setkání dotoval, aby mohlo proběhnout. Ale to je moje rozhodnutí.
Omlouvám se, ale úplně hloupé mi přijde, že mi někdo vyčítá můj soukromý facebook. Chápal bych, kdyby vedle něj nebyl oficiální, který si myslím, funguje dobře. To mi za čas budete vyčítat, že mám doma zamčené dveře a nepustím vás dál...? Navíc je hrozné, jak FB zničil hodnotu slova přítel. Nejsem zastáncem toho, abych měl nejvíc přátel na světe, ale pokud možno, abych ty přátele znal a důvěřoval jim. (Nebo si aspoň myslím, že těm, které mám na soukromém FB důvěřovat mohu)
Co se týká přání k Vánočním svátkům… Nebylo, protože já z osobních důvodů nemám Vánoční svátky rád, takže je neslavím...
Ano, na koncertě pro zvířecí záchranku jsem zpíval tři písně. U jedné z nich jsem měl dost velké textové okno. Věřte mi, že mě to velmi mrzelo, ale jsem jen člověk a okno při vystoupení se nevyhne nikomu. Možná vám ano, neboť jste jistě dokonalý a za to máte můj obdiv. Za dalšími dvěma písněmi si stojím. Pokud se vám nelíbily, mám pro vás jedinou radu, nechoďte na moje vystoupení.
Vůbec nechápu, z čeho jste z rozhovoru nabyl dojmu, že jsem tuto akci pořádal. Byl to rozhovor, který se točí sice v předtáčce, ale jede se bez střihu. Nebyli jsme ani domluveni na konkrétních otázkách. Takže když padla otázka na koncert pro zvířecí záchranku, přišlo mi dobré vysvětlit, proč byl koncert pořádán a tím zvířecí záchranku zpropagovat a pomoci jí. A nepřišlo mi důležité jmenovat, kdo stojí za pořádáním koncertu. To zvířecí zachránce moc nepomůže. Myslím si, že Roman Tomeš, který mě na tuto akci oslovil, by se mnou souhlasil.
Ano, bylo období, kdy jsem měl v úmyslu dávat nahrávky na web, ale ne vše, co by člověk chtěl, se mu podaří zrealizovat. Některé nahrávky zmizely na přání autorky textů, které respektuji.

Nepochopení z Vaší strany je i ohledně mého výběru produkce. To bylo myšleno tak, že jsem na volné noze a výběr je jen mou volbou, zda v konkrétním představení chci účinkovat. Ve stálém angažmá herec tuto možnost volby nemá.
Pokud máte tak dobré informace, tak byste měl vědět, proč s některými divadly nechci spolupracovat. Nemyslím si, že herec proto, aby mohl hrát, si musí nechat všechno líbit. Já si za svou prací na jevišti stojím a říkám i producentům svůj názor otevřeně a pokud s tím mají problém a chovají se podle toho, není to moje starost. Ano, bylo by pohodlnější držet hubu a krok, ale ne vždy, to co je pohodlnější, je taky správné. Pro mě má hrdost větší hodnotu. Navíc, Vaše informace jsou hodně špatné. Divadla, ve kterých mám komunikační problém s producentem, jsou jen dvě. A například u jednoho z nich mi přijde absurdní, aby mě někdo nutil jezdit volební kampaň pro politickou stranu. I když za velké peníze... To, že nejdu na konkurz do některých divadel je moje rozhodnutí a mám k tomu osobní důvody. To, že mi vyčítáte, v jakých představeních hraju, je už vrchol. Navíc už teď deklasujete představení, které jste ještě ani neviděl. Trochu hloupé, nemyslíte...? Za tímto představením si také stojím.
Píšete, že Vaše kritika je myšlena v dobrém, v tom případě jste zvolil dost nešťastnou formu. Ano, anonymita internetu dělá na různých diskuzích hrdiny ze všech. Někdy se mi z těchto „hrdinů“ chce zvracet. Pro příště buďte opravdu hrdina a podepište se celým a to, prosím, pravým jménem.
S pozdravem Zbyněk Fric


(918) Lucie

Supeer, koncertik bude! Diky za skvelou zpravu. :-) A muzeme se tesit na muzikalovy nebo zase pisnickovy? My bysme radsi ten druhy, ten ma kouzlo vasi osobnosti Zbynku, ale nepohrdneme ani muzikalovym i kdyz na muzikaly radsi do divadla. Tesime se strasne mooc! :-)

Dobrý den, Lucie :-) Můžete se těšit na takový mix, ale konkrétně se nechte překvapit :-) Věříme, že vy i ostatní fanoušci budete spokojení a těšíme se na Vás :-) Admin(917) Míša

Milý Zbyňku, mockrát děkuji za úžasnou zprávu, že na jaře chystáte setkání. Těším se, že snad znovu uslyšíme tu krásnou písniçku věnovanou Baronkovi a třeba i nějakou novinku. Já ty vaše písničky miluju a pořád si pouštím ty, co už jsou na FB a YT, tak se strašně těším. :-) :-) :-)

Milá Míšo, také se moc těšíme :-) Jaké písničky uslyšíte konkrétně, to zatím nemůžeme říct, ale věříme, že se Vám setkání bude líbit. Admin(916) Michal

Milá Petro, asi jste ten můj názor nepochopila. Byl sice otevřený, ale míněný v dobrým. Psal jsem o tom, že si Zbyňka vážíme, ale... nechci se opakovat. Rozhodně mezi muzikálovými herci patří k nejlepším. To ale neznamená, že by nemohl občas uslyšet i kritiku toho, co mu může uškodit a v konečnym důsledku i nám, když ho pak nemůžeme vídat tam, kde byl, nebo by mohl být, jedničkou. Nemůžete na veřejnosti něco jinýho říkat a dělat, to se dřív nebo později vymstí a lidi si toho všimnou, tak jako my. Rozhodně mu přejeme role odpovídající jeho věku i schopnostem a aby si opravdu už mohl vybírat produkce nebo získával role přímým oslovením. Věřím, že jedna taková na něj právě čeká v Krysařovi.
A pokud vám Zbyňku to, co jsem minule napsal a co máme s pár přáteli na srdci, přijde, že by vám to mohlo uškodit a rozlítit další skalní fanynky, tak to prosím smažte. Na to máte právo, ať je klid u vás i u nich. Mějte se fajn. :-)

(915) Petra
email

Dobrý den, Zbyňku,

je skvělé, že bude setkání. Už se moooc těšíme!!!

Omlouvám se, ale musím reagovat na ten dlouhý vzkaz od Michala...
takže Michale... jestli se považujete za fanouška, neměl byste náhodou Zbyňka místo kritiky podporovat? Byl jste na jednom koncertě a troufáte si psát o tak trochu průšvihu? Pokud máte hudební sluch jistě víte, že Zbyněk je stále jeden z nejlepších z muzikálových zpěváků. A co se týká rolí, je to práce, ne? Muzikál pro děti je větší zodpovědnost, než pro dospělé...děti se buď nadchnou, nebo už je do divadla nedostanete.

Za sebe...jsem ráda, že na muzikálové scéně je někdo jako vy Zbyňku. Hodně štěstí!


Milá Petro, díky! Budeme se těšit na setkání! :-) Admin
(914) Iva

Dobrý den, Zbyňku, tolik jsem se těšila na vaše hudební setkání a teď už vím, že ho, bohužel, neuvidím. Den před tím odjíždím do lázní, takže je to pro mě veliké zklamání... Chci se tedy ještě zeptat, jestli uvažujete o dalším setkání do konce roku, např. o tom vánočním, kde by zazněly nejen ty vaše písničky, ale i nějaká k Vánocům a společně zazpívaná. Bylo by to určitě moc krásné. Nebo plánujete jen to jedno jediné pro letošní rok? Budu moc vděčná za odpověď. Děkuji předem a někdy na viděnou v divadle.
Iva

Dobrý den, Ivo :-) Mrzí nás, že Vás na setkání neuvidíme, ale bohužel sladit termín, kdy má Zbyněk čas s volným prostorem není jednoduché. Co se týče dalšího koncertu, zatím nevíme, teď je pro nás aktuální ten, který bude v dubnu :-) Hezký večer. Admin(913) Katka

Taky jsem zklamaná, že jste to vyřešil adminem a určitě už sem z toho důvodu psát nebudu. S většinou z toho, co napsal Michal, se též ztotožňuji, jen bych si netroufla to takhle napsat. Co se týče setkání, tak jsem počítala, že když má být na začátku roku, bude to v únoru nebo březnu. Na 1. 4. jsem konečně sehnala lístky na Ježíše do Karlína, takže nemůžu jít na setkání. Zklamání na druhou... Ale prý má být ten koncert muzikálový, tak mě to tak mrzet nebude, jednou jsem na takovém byla a nebylo to ono. Snad ještě někdy budete dělat ten písničkový, ten má skvělou atmosféru.

Milá Katko, odpověď přímo od Zbyňka k tomu, co napsal Michal najdete výše. Setkání se z organizačních důvodů posunulo na první dubnový den, což možná není úplně začátek roku, ale jsme rádi, že se podařilo najít termín i prostor a setkání bude :-) Vaše neúčast nás mrzí, třeba by se Vám koncert líbil i v té podobě, jaký bude, tj. mix různých písniček. Užijte si Ježíše. :-) Admin>